Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Барбі з єдинорогом

  Назва англійською: Barbie with a unicorn

  На цей раз події гри Барбі з єдинорогом розгортаються в дивовижному і прекрасному замку. Наша героїня вирішила там оселитися на якийсь час, щоб відчути себе справжньою принцесою. Проводячи час в цьому прекрасному будинку, вона немов фея, веде казковий образ життя. До того ж недавно завела дружбу з прекрасним чарівним створінням. Але палац дуже великий, тому красуня просто не встигає справлятися з усіма справами. Тому швидше допоможи їй підібрати відповідний наряд, щоб відправитися на прогулянку з єдинорогом.

  Як завжди спочатку ми вирушаємо в гардеробну кімнату, щоб там визначитися з одягом, взуттям та іншими моментами. Повір, тут знайдеться все необхідне, тому результат залежить тільки від тебе і твоєї фантазії. Якщо не впевнена у виборі, то можна спробувати кілька варіантів, поєднуй різні елементи, щоб в результаті отримати ідеальний наряд.

  Для такого випадку потрібно щось особливе, легке, повітряне і світле. Щоб героїня зі своїм літаючим товаришем виглядала гармонійно і природно. Сукня кольору неба або хмар, тіні під колір очей, блискучі губки, хвилясте волосся, все це чудово підійде. Успіхів тобі в цій нелегкій справі!

  .
Ігри з мультфільмів