Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра На вручення музичної премії

  Назва англійською: Barbie in the music awards

  Учасники вже встигли переконатися в тому, що життя популярної куколи наповнене різноманітними подіями, заходами та урочистостями. Вона знайшла себе у багатьох сферах і не перестає розвиватися, вдосконалюватися і пізнавати щось нове. Красуня співає, танцює, приймає участь у конкурсах та концертах.

  І ось гра Барбі на вручення музичної премії розповідає про ще одну дуже важливу подію в житті героїні. Шанувальники вирішили, що така талановита дівчина заслуговує відповідної винагороди. Куколі дуже приємно таке визнання, а для того, щоб постати перед фанатами у всій красі, їй необхідно як слід підготуватися. Тим більше – це особливий випадок, а значить, без твоєї допомоги ні як не обійтися.

  Не кожен день випадає можливість походити по червоній доріжці і виступити на сцені. Тому необхідно придумати такий спосіб, який би всім запам'ятався надовго і справив належне враження. Постарайся, підбери ефектну зачіску, помітний яскравий макіяж, шикарний наряд, гідний нашої героїні і такого заходу. У тебе є відмінний шанс спробувати себе в ролі стиліста супер зірки.

  .
Ігри з мультфільмів