Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Барбі красиві русалка

  Назва англійською: Barbie beautiful mermaid

  Всі прихильниці нашої героїні прекрасно знають, що вона не любить одноманітності, тому постійно приміряє на себе нові образи. Гра Барбі красиві русалка продемонструє героїню в абсолютно новому і трохи незвичному образі. На цей раз вона вирішила змінитися кардинально і стати справжньою морською принцесою. Тому її подруга просто зобов'язана допомогти їй впоратися із створенням такого костюма, адже це зовсім непросте завдання.

  Ясна річ, що риб'ячого хвоста модниці немає, і він не виросте, але є кілька відмінних костюмів, які стануть чудово альтернативою йому. Учаснику необхідно поглянути зі сторони і оцінити, як же з варіантів найкращий і найбільше підходить для такого унікального випадку. Коли найголовніший елемент буде підібраний, то можна відразу братися за інші елементи образу.

  Врахуй, що взуття тут не буде, так як її повністю замінює хвіст. А ось над зачіскою і макіяжем потрудитися доведеться. Волосся краще розпустити і накрутити м'якими кучерями, щоб вони як хвилі розвивалися. Можна використовувати шпильку та інші аксесуари морської тематики, щоб зробити наряд ще більш правдоподібним. Ну і макіяж найкраще зробити у блакитно-зелених тонах, тоді все буде гармонійно поєднуватися.

  .
Ігри з мультфільмів