Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Зла овечка

  Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі гру Зла овечка. Не лякайтеся – незважаючи на грізну назву, персонажі тут зовсім не сердиті. Вони навіть хмуряться рідко, настільки життєлюбний і добрі ці білосніжні баранці!

  Що ж потрібно робити в цій флешці з таким дивним заголовком? Нічого особливо складного – просто керувати рухом овець. Перед ними поставлено завдання - дійти до обумовленій точки, минувши всі перешкоди. А для цього вам слід виконувати певні маніпуляції за допомогою звичайної комп'ютерної мишки.

  Наприклад, щоб подолати перешкоду, ви повинні дати команду несмышленому тварині перестрибнути його. Щоб він підстрибнув, наводите курсор на іконку стрибка в кутку монітора, ліворуч від вас, і тисніть на неї. А коли настане відповідний момент, клікайте на вівцю.

  нехитрі Дії, але і тут існує складність. Справа в тому, що у вас не 1 підопічний, а ціла отара. Вони бродять по галявині гуськом, і впершись ріжками в паркан тут же повертають всім стадом в протилежну сторону. Так що реакція тут виробляється відмінна, навіть блискавична!

  Бажаємо вам гарненько повеселитися з додатком Зла овечка! Будьте уважні, і у вас вийде подолати всі бар'єри!

  .
Ігри з мультфільмів