Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Овечки корівки

    Спостерігати за тваринами завжди забавно, особливо за вівцями. Деякі представники цього виду відрізняються особливою винахідливістю і веселою вдачею, як ця дружна компанія з милою флешки Овечки корівки.

    Тут вони знову порадують своїми витівками. Волею долі вони опинилися далеко від рідного загороди, і тепер їх мета – знайти заповітну стежку додому. Шлях їх важкий і заплутаний. Щохвилини їм доводиться долати якісь неймовірні бар'єри. Ніби хтось спеціально вибудовує низку випробувань для цих крихт, щоб вони ніколи не вибралися з цієї хащі. Як тут не звісити ріжки і не скласти копитця?Але наші непосиди не падають духом. Тим більше, що у них такий чудовий помічник, як ви. Разом вам під силу вирішити будь-яку задачу! Проявіть кмітливість, і придумайте, як перестрибнути через глибоку ущелину, перелізти цегляну стіну або перебратися на іншу сторону прірви.

    Рішення у грі Овечки корівки слід приймати достатньо оперативно – від цього залежить життя кучерявою трійці. Перешкоди змінюються одна за одною, і вражають витонченим різноманітністю. Їх тут тисячі, і однакових точно не передбачається, так що нудьгувати не доведеться. Щоб подолати дистанцію, використовуйте таланти ваших підопічних по черзі. Вони різної комплекції, відповідно, здатні виконувати свої певні функції. Хтось створений перетягувати тяжкості, а кому-то не складе труднощів підстрибнути на максимальну висоту. Пускайте у справу здібності баранців, і удача посміхнеться вам!

    .
Ігри з мультфільмів