Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра 3 овечки

  Всім знайомі ці кучеряві непосиди, яких важко утримати в безпечному загоні. Їх так і манять пригоди і нові, незвідані галявини, так що всі давно вже звикли до їх регулярним вилазок і навіть не б'ють на сполох, коли вони зникають на кілька днів.

  В цей раз 3 овечки захопилися у своїх витівках, і забралися так далеко від рідної ферми, що, схоже, всерйоз заблукали. Допоможіть цій трійці повернутися в отару, без досвідченого пастуха вони згинуть без сліду в суворою, похмурої частіше.

  Справедливості заради слід зазначити, що компашка зібралася не така вже беззахисна. Баранці помітно відрізняються по комплекції, ніж чудово доповнюють свій колектив. У залежності від габаритів вони і розподілили свої обов'язки, адже в дорозі бувають ситуації, коли сама маленька і швидка вівця може принести набагато більше користі, ніж її велика товарка.

  Отже, вперед, до поставленої мети! Під вашим чуйним керівництвом цієї чесної компанії не страшні ніякі перешкоди! У грі 3 овечки ваше завдання - спрямовувати їх невгамовну енергію в потрібне русло, і тоді ви точно доберетеся додому в цілості й схоронності, не втративши жодного клаптика вовни з кругленьких бочков ваших чарівних підопічних!

  .
Ігри з мультфільмів