Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Пісня овечки

  Сумно опинитися далеко від дому, особливо якщо ти – маленьке, беззахисне тварина з копитцями, у якого так багато ворогів у дикій природі. У грі Пісня овечки наші бекаючі друзі хотіли прогулятися до сусідського луки, але не помітили, як втратили свою отару з виду. Тепер все, про що вони мріють – дістатися до затишної солом'яної підстилки в рідному загоні. Але як це зробити, коли навколо суцільні перепони і бар'єри?

  На щастя, вони не залишилися з цією бідою наодинці. По-перше, ви їм допомагаєте, направляючи рух бродяжок. А по-друге, вони – справжня команда, кожен член якої по повній використовує свої унікальні навички для загального результату.

  Баранчик Шон вміє стрибати, що корисно, коли потрібно що-небудь дістати з високого дерева. Вівця Ширлі – міцний важкоатлет, і при необхідності вона перетягує важкі предмети не помічаючи їх солідного ваги. Ну а маленька Тіммі залазить у вузькі щілини і печерки, якщо там що потрібне. Застосовуйте ці таланти в правильній послідовності, і перехід на наступний, ускладнений рівень не змусить вас довго чекати.

  Раунд Пісня овечки закінчується, коли всі збираються біля стрілочки виходу. Слідкуйте за тим, щоб ніхто не відставав у дорозі. Ваша сила – в єдності і зібраності групи!

  .
Ігри з мультфільмів