Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Бідна овечка

  В безбарвних робочі будні теж можна знайти місце для радості, адже кожній людині часом необхідно відволіктися від нескінченних побутових питань та перепочити. У цьому вам допоможе чудова гра Бідна овечка, сюжет якої нагадує добру казку, з тих, що розповідали перед сном наші бабусі.

  Отже, в темному дрімучому лісі, в самій частіше, жив вовк. Був він уже старенький і майже беззубий, бігав погано, та й бачив вже не дуже добре. Тому він сидів у своїй печері голодний – преголодный. Одного разу до нього постукали! Відкривши двері, сірий розбійник очам не повірив! На порозі стояв маленький баранчик! Ах, як давно ікластий мріяв про свежесваренном, ароматному м'ясному рагу, і ось воно добровільно завітало у пазуристі лапи!

  Але кучерявий гість так замерз, що його слід спершу відігріти, не гризти його замороженим. А відтанув, бідна овечка вибухнула гикавкою. Тепер потрібно вівцю заспокоїти, а то раптом це заразно?

  Так і проходить час в затишній вітальні у вовчому лігві. Одне за іншим, і хижак не помітив, як довгоочікуваний соковитий «вечеря» став йому милий і симпатичний. Чи зможе він побороти охопило почуття ніжності до цього подарунку долі, і холоднокровно зжерти його, залишивши ріжки та копитця? Тисніть «старт», щоб з'ясувати це скоріше!

  .
Ігри з мультфільмів