Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Корсари 3

  До гри Корсари 3 вам належить відвідати близько двох десятків екзотичних острівців Карибського архіпелагу.

  На самому початку вам потрібно вибрати, за яку з сторін ви хочете битися. Ви можете підтримати уряд Англії, Франції, Іспанії чи Голландії, або ж прийняти присягу піратів.

  Після – визначтеся з персонажем. Блейз та Беатріс – це брат і сестра. У них навіть геймплей мало чим відрізняється, тому ким з них керувати – особливо не має значення.

  За сюжетом, від близького друга сім'ї ви отримаєте половину безцінною карти скарбів, після - ви вирушите на острів їх шукати. Тут вам необхідно виконувати всі завдання від губернатора, бармена таверни і відвідувачів, що дозволить вам накопичити певний досвід. Таким чином, ви будете переходити на нові рівні і поліпшувати свої характеристики, а як подолаєте 10 етапів - господар шинку запропонує вам купити другу частину документа із зазначенням, де захований скарб. Слідуючи підказкам, ви потрапите на Домінікану, де в одному з гротів знайдете золото і власну сестрицю (братика).

  Залишите ви багатство собі, поділіть його навпіл або виконаєте давню мрію батька і створите піратське держава – це Корсари 3 надають вам вирішити самостійно. Але який би шлях ви не обрали, тут ваші пригоди тільки починаються!

  .
Ігри з мультфільмів