Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра одевалка Поні

  Сьогоднішня флешка припаде до душі маленьким модницям, які дуже люблять стильні покази і тварин.

  Як виявилося, знавці моди є не тільки серед людей. Серед мініатюрних конячок теж є такі, хто розбирається в останніх віяннях від кутюр. Ваша героїня в грі Поні одевалка – рыжегривая красуня, що не втомлюється експериментувати з нарядами, підбираючи все в стиль, і постійно милується собою у величезне дзеркало.

  Звичайно, вона ще потребує порад фахівця, і готова позбутися сну, солодкого сіна та прогулянки, лише б ви приділили увагу їй і її гардеробу. Щоб наша кокетка перетворилася в еталонну коняшку, прийміть участь у створенні її бездоганного іміджу.

  Звичайно, в такій важливій справі акцент слід зробити не стільки на одежинки, скільки образ в цілому. Почніть з зачіски. Спершу потрібно розчесати розкішну шовковисту гриву нашої милашки і заплести її пружні кіски. Прикрасьте її різнобарвними стрічками і свіжими бутонами лугових квітів. Намагайтеся вибирати аксесуари так, щоб вони вигідно відтіняли вогняну шевелюру нашої бестії. Потім підберіть новеньку збрую ручної роботи з красивими декоративними елементами і розпишіть копитця візерунками.

  Підключіть фантазію в забаві Поні одевалка, і постарайтеся, щоб клієнтка залишилася задоволена вашим працею стиліста.

  .
Ігри з мультфільмів