Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Поні креатор 3

  Є фанатом мультяшних мініатюрних конячок, але хотіли б самостійно попрацювати над їх зовнішністю, додавши цікавих і унікальних деталей? Гра поні креатор 3 з легкістю дозволить здійснити задумане. Вона схожа на своєрідний конструктор, лише фрагментами в ньому служать не звичні кубики, а частини тіла, над виглядом яких можна пофантазувати, і різнобарвна палітра.

  На старті поні креатор 3 надається шаблон, де доступно будь-яка зміна параметрів. Хіба обов'язково понюшке бути махонькой і стрункою? Можливо, висока і товста кобилка виглядає куди смішніше! Так і з забарвленням шкірки рекомендуємо поекспериментувати і привнести в нього немислимих відтінків, вигадливих візерунків або навіть поставити забавну татуювання.

  Початківцям перукарям варто попрацювати над гривою, расцветив її і зрозумівши оригінальну зачіску. Спробуйте також завити хвостик або заплетене з нього косичку. Далі приступайте до модного етапу – причепуріть коняшку в розкішну попону і доповніть образ аксесуарами. Потім необхідно підготуватися до фотосесії.

  Підберіть живописний фон, надайте персонажу ефектну позу і зафіксуйте створений шедевр, щоб продемонструвати батькам і товаришам.

  .
Ігри з мультфільмів