Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Маленькі Ейнштейни

  Всі дітки дуже допитливі. Вони здатні дні безперервно мучити батьків своїми «чому?» та «чому?». І тут на допомогу татам і мамам прийдуть малюки Лео, Ені, Джун і Квенси – герої пізнавального мультсеріалу Маленькі Ейнштейни. У цій флешці ви разом будете багато подорожувати і робити дивовижні відкриття.

  В різних сюжетах ви будете отримувати уявлення про навколишній світ і брати участь у наукових експериментах. Ви познайомитеся з видатними художніми зображеннями, музичною класикою і деякими іншими видами мистецтва. Щоб встигнути все побачити, переміщатися між місіями ви будете на секретному сверхскоростном дереві-ракеті.

  Крім головних персонажів, тут є два лицаря – поганий і хороший, великий аероплан синього кольору, червоний невеликий поїзд, крихта - мишеня, кенгуру і співоча іграшка. Всі вони періодично з'являються в епізодах і вносять різноманітність в основну сюжетну лінію.

  Гру Маленькі Ейнштейни відрізняє велика барвистість і мелодійність супроводжує музики. Атмосфера доброзичливості допомагає розслабитися і робить навчання ще більш легким і захоплюючим процесом.

  Здобувайте знання весело!

  .
Ігри з мультфільмів