Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Симулятор козла на комп'ютер

  Гра Симулятор козла на комп'ютер – це безпрограшний вибір, якщо на душі тоскно, і ви хочете підняти собі настрій. Ця забава точно вас розвеселить і подарує вам широченную усмішку на 32 зуба!

  Особливо вона буде до вподоби тим, хто не дуже любить агресивних, пов'язаних зі зброєю розваг з струмками крові, смертельними небезпеками і лютими ворогами за кожним кущем. Якщо не бажаєте всіх цих жахів, ми пропонуємо вам забавний сюжет, веселого персонажа та мультяшну графіком. Вас чекають кумедні пригоди в образі рогатої тварини, яким дозволено все, чого він тільки забажає.

  Розробники особливо не мудрували над цим додатком, і, якщо вірити їх історії, створили її буквально за кілька днів. В результаті ця броділка не може похвалитися глибиною і логічністю, однак і в цьому її принадність. Замість роздумів над черговою головоломкою, ви будете реготати над витівками шкодливого героя, який без втоми носиться туди – сюди, творить, що йому хочеться і ставить на вуха всю округу.

  Завантажуйте симулятор козла на свій комп'ютер, і дозвольте собі трохи нерозсудливості! Все, що від вас вимагається – це ганяти по просторах піксельного світу, атакувати своїми ріжками дерева, лавки і випадкових перехожих.

  .
Ігри з мультфільмів