Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Історія дельфіна

    Якщо ти просто обожнюєш милуватися на цих ссавців, то ця забава точно тобі сподобається. Гра історія дельфіна є прикольною розвиваючої аркадою, яка познайомить маленьких геймерів з цифрами. Перед собою гравець побачить фотографію миленького дельфіна, барахтающегося в водичці. Тобі належить не просто оглядати цю чудову фотку, а шукати заховані на ній циферки. Всього тут буде зашифровано двадцять чисел!

    Ці бешкетники надійно замасковані на зображенні, тому геймеру необхідно задіяти всю свою спостережливість і уважність. Як тільки помітиш першу знахідку, то швидше клікай по ній курсором, щоб вона засчиталась тобі в актив. Пам'ятай, що час у завданні обмежений, тому постарайся скоріше знайти все!

    Історія дельфіна особливо зацікавить самих юних любителів математики, які тільки починають знайомитися з цією дивовижною дисципліною. Дуже простий і гранично зрозумілий процес дозволять вашим почемучкам стати трішечки розумніша, що обов'язково порадує їх батьків! Забавна музика буде супроводжувати весь геймплей, тому малюк не зможе занудьгувати навіть на мить.

    .
Ігри з мультфільмів