Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Соник і друзі

  Назва англійською: Sonic and friends

  Цей хлопець з'явився на світ завдяки своїм творцям ще багато років тому, і ось вже впродовж усього цього часу не втомлюється радувати своїх шанувальників новими пригодами, подіями і так далі. Якщо раніше з ним можна було проводити час тільки використовуючи приставку і картриджі, то зараз ситуація кардинально змінилася. Немає необхідності витрачати зайві гроші, так як гра Соник і друзі доступна в режимі онлайн абсолютно безкоштовно. Так що будь-хто може з нею розважатися в будь-який зручний час, коли є вільна хвилинка.

  До того ж сюжет зараз також відрізняється набагато більшою розмаїтістю, приміром, цей варіант не являє собою класичну бродилку. Тепер від учасників вимагається не тільки швидкість реакції і кмітливість, але і уважність, посидючість і логічне мислення. А все тому, що доведеться вирішити захоплюючу головоломку.

  Головний персонаж зібрав всіх своїх знайомих, і вони зробили кілька вдалих фотографій, які стануть відмінною пам'яттю. А якщо ти хочеш ними помилуватися, то для початку варто потрудитися й виявити себе досвідченим і розумним учасником, який може вирішити будь-яку задачу. Збери мозаїку, перемішаних з деталей різної форми і кольору, поверни картинці початковий стан і отримай нагороду.

  .
Ігри з мультфільмів