Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Петрі діш

  Спромоглася за досить короткий час стати легендарною гра Петрі діш перенесе вас у мікроскопічний світ, де за першість у агарового середовища б'ються бактерії. Гейплей досить простий, але захоплює моментально. Після запуску ви приймаєте «шефство» над мікроорганізмом, який потрібно виростити, і придумуєте для нього нік. Переміщаючись по локації в Петрі діш, необхідно з'їсти побільше суперників, щоб прорватися в лідери комп'ютерної забави.

  Завдання може здатися нескладної, але повірте, боротьба буде серйозна. Головний принцип цієї баталії – поглинати менших конкурентів і не потрапляти в пастку до великих. Маленькі мікроби мають перевагу – вони більш маневрены і швидкі, так що від нападаючих супротивників можуть успішно ухилитися. Для забезпечення зростання доведеться спершу подати корм, розкиданий по полю, а потім, досягнувши істотних параметрів, переходити на собі подібних.

  Основна мета – набір ваги, що дозволяє пробитися в топ в грі Петрі діш. Оскільки додаток багатокористувацький, то претендентів на лідерство буде багато. Пам'ятайте, будь-яка точка на екрані – це ваш ворог, покушающийся на ваше існування.

  Управління кліткою здійснюється мишкою. Пробіл нагоді для ділення – цей прийом дієвий, якщо почалася гонитва за вашим персонажем. Розділившись навпіл, ви збільшите швидкість і отримайте можливість втекти від нападника. Клавіша W призначається для выплевывания власної маси, годування і пострілів. Пальнув колючкою, можна знищити навіть величезного ворога. Поки ваші обсяги ще несуттєві, ховайтеся за шипи або всередині вірусів. Збільшившись, ви втратите кілька рухливість, так що за ним не біжіть за дрібнотою. Краще патрулюйте кути – в них частенько ховається так звана видобуток.

  .
Ігри з мультфільмів