Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Овечка Доллі померла

    Сюжет гри з дивною назвою Овечка Доллі померла вельми оригінальний. Головний герой флешки – простий московський хлопець Микита, який весь свій час присвячує навчанню в МІФІ. Він щиро захоплений наукою в області фізики, і покладає на неї великі надії. Зробити унікальний науковий прорив, що змінить життя людства, а його зробить успішним і заможним – ось мета молодої людини. Він не бажає жити скромно, як батьки, які, як йому здається, нічого видатного не домоглися.

    Таке світогляд сина викликає конфлікт поколінь, адже у тата і мами – зовсім інші цінності і пріоритети. І ось в той момент, коли стіна нерозуміння між ними досягла своєї межі, юнак робить сміливий експеримент, і абсолютно несподівано потрапляє в минуле. Він опинився в 1985 – м, познайомився зі своїми предками – студентами, а також зустрів свою справжню любов – милу дівчину Машу.

    Ці події повністю змінюють ставлення персонажа до багатьох речей. Однак, незважаючи на чудові пригоди, приходить пора повертатися в свою епоху. Чи вдасться це нашому відважному хлопчині, і чим закінчиться ця дивовижна історія, ви дізнаєтеся, пройшовши всі рівні додатки Овечка Доллі померла.

    .
Ігри з мультфільмів