Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Скажені білки

  У лісі переполох! З'явилися плітки, що в чаї бігає поганий звірятко. Всім тваринам доведеться об'єднатися, озиратися по боках і острожничать. Гра Скажені білки – зустріч з недоумкуватим монстриком, яка не дасть нічого хорошого. В процесі проходження забави необхідно з'ясувати, хто ж це чудовисько, що тримає в страху. Згодом буде з'ясовано, всіх лякали пухнастики – хоч вони маленькі і смішні, несуть в собі і своїх діях величезну небезпеку.

  Завдання: прогулятися вздовж галявини. Це треба буде для з'ясування їхньої поведінки. Якщо не собі, то агресія у Ваш бік буде забезпечена. Вони жбурляють вогняні кулі, з гранатомета поклали всіх в окрузі.

  Сьогодні ми побачимо протистояння цих нелюдів. Обіцяє бути не просто цікавим, а активним і непередбачуваним. У Вас буде обмежена кількість життів, варто пам'ятати це. Ваш ворог з'їхав з котушок повністю. Не має чутливості до больових відчуттів. Уникайте попадання снарядів з шестистволки.

  Швидко знайти безпечне укриття – основна проблема Скажених білок. Повалені дерева та великі увальни можуть на якусь тривалість забезпечити безпеку. Потім гризуни перетворюються в руїни. Удачі вам!

  .
Ігри з мультфільмів