Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Бен 10 інопланетна надсила

  Назва англійською: Ben 10 superpower

  Всім відомо, що в грі Бен 10 інопланетна надсила хлопчик володіє вельми цінними годинником з космосу, які називаються омнітрікс. Ці годинники дають йому здатність втілитися в одного з міфічних супергероїв з інших планет, образи яких знаходяться всередині бази даних амулета.

  У підсумку, нашому герою, в принципі, не потрібно робити нічого надприродного, щоб користуватися загадковим артефактом. Але його людське тіло, тим не менше, вимагає збереження тонусу, іншими словами Бену потрібно дотримуватися тренування. Крім м'язів, йому також слід відточувати і розум, бо опинившись у плоті прибульця з іншим типом мозкових хвиль, маючи слабку голову, можна і не впоратися з керуванням.

  Наше завдання, допомогти головному персонажу дістатися до кінця туру за відведений час, не забуваючи при цьому вистачати сяючі камінці. Кожен підібраний кристалик гарантує додаткові очки, а це завжди корисно. Чим більші кристали вам вдасться схопити, тим більше очок нам дадуть в обмін на фініші. Чим далі, тим складніше, адже карта рівня буде змінюватися. Перешкоди на шляху до цілі будуть ставати дедалі значніше! Тому доведеться попотіти, щоб запустивши місію Бен 10 інопланетна надсила ти порозумівся з такими суворими тренуваннями. Вдосконалюйте увагу і реакцію, щоб перемогти.

  .
Ігри з мультфільмів