Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Танки на комп'ютер

    У свій час винахід гусеничних машин з броньованими стінками і метающим вогонь дулом зробили переворот у військовій техніці. У далекому 1916 – му році, коли британці вивели це диво на полі битви поблизу річки Сомми, армія кайзера розбіглася, не давши англійцям навіть шансу випробувати агрегат в дії. Це відбулося бій показало всім державам, наскільки перспективним і значущим може стати цей вид озброєння.

    Ігри Танки на комп'ютер дають можливість кожному користувачеві відчути себе справжнім танкістом, хвацько керуючим залізної махиною. Перші «танчики» з'явилися в наших квартирах в 90 – е, разом з приставками денді, якими марили всі діти пострадянського простору. Тодішня графіка залишала бажати кращого, але не дивлячись ні на що, малюки готові були весь вечір простирчати біля екрана телевізора, захищаючи базу і знищуючи ряди противника.

    У сучасному світі, наповненому гаджетами і десктопами, різноманітність стрілялок подібного жанру суттєво збільшилася, так само, як і якість їх виконання. Найбільш просунуті програмісти на всіх континентах постійно вдосконалюють геймплей, фізику і загальну картинку, додаючи соковитості і реалістичних деталей в кожне свіжоспечене додаток.Завантаживши Танки на комп'ютер, стаєте учасником жарких баталій, які розгораються з новою силою. Сьогодні вас закине в заплутаний лабіринт, так що якщо прагнете здобути перемогу, доведеться чимало поблукати, вивчаючи всі ходи.

    Ваша задача – максимально підібратися до ворога і вразити його, запустивши снаряд. Враховуйте той факт, що навколо вас – високі стіни, і якщо не потрапите в опонента, ядро може рикошетом повернутися до вас, відскочивши від цегляної кладки. Тому поціляйте уважніше, намагаючись прикинути можливу траєкторію пострілу.

    Постарайтеся уникати безвихідних ситуацій в грі Танки на комп'ютер і не потрапляти під гроза ворожий обстріл. Удачі вам на кожному рівні цієї динамічної та вибухової флешки!

    .
Ігри з мультфільмів