Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Трансформери падіння Кибертрона

  Ця аркада в стилі екшен про протистояння роботів – продовження всіма улюбленої саги з доданими нововведеннями і оновленим інтерфейсом.

  Сюжет гри Трансформери падіння Кибертрона полягає в наступному. Злісний Мегатрон вирішує помститися за поразку в тій епохальної битви з автоботамі. Він наслав на місто страшних чудовиськ, які все знищують на своєму шляху. Оптимусу Прайму і його команді не залишається нічого, крім як знову рятувати планету. Вони йдуть в атаку проти монстрів, і ваше завдання – допомагати їм у міру сил.

  В цій історії компанія, на відміну від крайньої версії, являє з себе цілісну сюжетну лінію з 13 глав. Для кожної місії визначається свій персонаж – тут ви не маєте права вибору. І самі кампанії теж жорстко заскриптованы – немає впливають на хід дій рішень. Це все з лишком компенсується захоплюючим сценарієм, нестандартними діалогами, крутими спецефектами та можливістю створювати власні супергероїв.

  Всі ожилі машини розбиті на класи (Розвідник, Титан, Руйнівник, Учений). Кожному з них доступний свій вид зброї, для придбання якого слід накопичити достатньо досвіду, що обмінюється на місцеві «гроші» - энергонные частинки. Також за цю валюту ви можете поправити здоров'я і встановити своєму героєві бажані поліпшення.

  Трансформери падіння Кибертрона – яскравий і динамічний світ, гостинний до всім любителям цього жанру.

  .
Ігри з мультфільмів