Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Трансформери

  Назва англійською: transformers

  Чергова гра про трансформерів повідає нам про те, як злі десептикони, якими керує Мегатрон, все-таки дісталися до цитаделі автоботів, щоб напасти на неї. В наших силах прийняти сторону автоботів, щоб допомогти їм. Потрібно зробити все, що від нас залежить, щоб відновити баланс сил. Необхідно зміцнити оборону автоботів, а після допомогти їм захистити цитадель, відбивши напад.

  Для початку розставимо по периметру цитаделі автоботів різні захисні укріплення. Це захистить автоботів, які борються з які напали ворогами. З кожним убитим противником кількість ваших очок буде рости, і ви будете отримувати спарксы, які при бажанні витратите на поліпшення зброї автоботів, які захищають цитадель. До того ж ви можете придбати додаткові автоботів. Кожен з них має певні властивості зброї, тому ретельно підбирайте захисників і не менш уважно расспределяйте їх по периметру. Для абсолютної перемоги необхідно відбити всі п'ятдесят атак десептиконів. Напади відбуваються за принципом хвиль.

  «Трансформери» - розробка, яка сподобається стратегу і любителю бойових дій. Можливо, ця гра відкриє у вас талант полководця. Але в будь-якому випадку, вам випав шанс прийняти участь в чималому заварушки, не пропустіть його.

  .
Ігри з мультфільмів