Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Фрост хеппі вілс

  Баталії в повітрі відрізняються особливою красою і нещадністю. Бажаєте відчути це на собі? Тоді завантажуйте гру Фрост хеппі вілс, і злітає в небо!

  Тут вам належить трощити ненависних супротивників. Впевнені, що перший бій не змусить себе чекати.

  Літаки ворожої армії мають менші габарити, ніж ваш. Проте це мало чим вам допоможе. А ось зміцнення броні і вдосконалення зброї будуть дуже до речі, але на ці апгрейди вам потрібно ще заробити фінансові кошти. Тому не ухиляйтеся від вогню, а сміливо йдіть в атаку! Сутичка з опонентом значно поліпшить стан вашого рахунку, але тільки якщо ви візьмете над ним перемогу. Якщо ж він буде сильніше – вас оштрафують і відправлять на початковий етап, проходити випробування Фрост хеппі вілс заново.

  Головне, щоб снаряд у вас не потрапив – тоді взагалі зможете життя втратити. Будьте уважні – крім ракет, погрожують неприємностями і самі авіа машини. Безстрашний ворог може піти на таран, так що буде шанс перевірити вашу дитину на маневреність у виконанні фігур вищого пілотажу. І не шкодуйте бомб для тих бійців, які ще не встигли піднятися вгору. Простіше вразити їх вогнем зверху, ніж ухилятися потім від їх асів.

  .
Ігри з мультфільмів