Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Шукач Скарбів

  Ну хто в дитинстві не мріяв знайти золото? Чудовий метал нікого не залишає байдужим. Красивий і дорогий, він може просто радувати око, а можна обміняти його на дзвінку монету і придбати тисячу інших речей.

  Багато людей, коли виростають, забувають про цю мрію, надаючи скарби казковим гномам, але деякі дійсно відправляються на пошук скарбів, отримуючи від цього хобі неймовірне задоволення, азарт і адреналін.

  Так і герой цієї аркади шукач скарбів вже багато років поспіль займається цією справою, спрямовуючи всі сили і увагу на розробки копалень у шахтах. Найвигідніші ділянки знаходяться в гірській місцевості, де видобуток лежить дуже близько до поверхні землі. У цьому випадку використовуйте прості пристосування старателя. В умовах дефіциту часу і досить простий візки – щоб наповнити її самородками до потрібної маси і добігти до фінішу за певний час. Завдання не проста – навколо багато інших людей, готових зазіхнути на ваше багатство і вкрасти те, що з таким трудом вам дісталося.

  чи Встигнете ви в грі шукач скарбів добути необхідну кількість безцінного вантажу і забратися подалі від грабіжників? Як знати... Але ми за вас вболіваємо!

  .
Ігри з мультфільмів