Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Зомботрон - пригода на планеті Зомбі

    Запрошуємо вас взяти участь у грі під назвою Зомботрон, яка являє собою добре зроблений 2D платформер. Погодьтеся, приємно грати в онлайн безкоштовна розвага в чому не поступається багатьом платним аналогам. Більш того, знамениті вороги всього людства – зомбі, зробили цю забаву куди більш цікавою. Тому що приємно боротися з супротивником, якого зовсім не шкода, більш того, навіть хочеться знищити, щоб іншим монстрам неповадно було.
    Крім приємної графіки, дана флешигра може порадувати затягують ігровим процесом. Так що якщо ви маєте вільний ввечері, тоді будьте впевнені, що розвага займе ваш час цілком і повністю. Головне, намагайтеся діяти у боротьбі з зомбі чітко і рішуче, інакше у вас нічого не вийде.
    Під час гри вам належить досліджувати численні рівні, шукати заховані скарби і зірки, і звичайно ж вбивати зомбі, як же без цього, адже це основне завдання розваги. На кожному рівні, крім очевидної мети дійти до фінішу і стати переможцем, є і другорядні завдання, за які можна отримати бонусні очки. Постарайтеся назбирати якомога більше бонусів, і тоді вас чекає успіх у даному розвазі онлайн.
Ігри з мультфільмів