Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Квітки проти Зомбі

    Якщо вам подобається культова гра Рослини проти Зомбі»., тоді варіація на її тему теж доведеться вам за смаком. Гра, яку ми збираємося вам запропонувати, називається Квітки проти зомбі. Ймовірно, її розробники хотіли повторити шалений успіх гри, яка підкорила весь світ. І якщо їм це вдалося, що ж, чудово, що легендарні розваги мають свої продовження. Тоді зомбі буде більше поля для діяльності. Отже, давайте розберемося, що відбувається в цих класичних іграх.
    Воювати проти зомбі вам доведеться за допомогою рослин, які ви ж і посадіть на задньому дворі свого будинку. Ключовим персонажем буде горох, саме він стріляє по зомбі, правда тільки по команді гравця, тому що в грі Зомбі проти рослин, він робить це автоматично. Крім того, ви зможете постійно висаджувати нові рослини, які уповільнюють або заморожують противника, що дає вам якусь перевагу в боротьбі з ним.
    Чи згодні ви побудувати величезний сад, так, щоб він не просто прикрашав ваш задній двір, але і приносив користь. Наприклад, захищав від зомбі, які постійно натовпами йдуть на ваше житло? У грі дуже багато рівнів, якщо ви пройдете їх все, можете вважати себе справжнім підкорювачем живих мерців. Удачі вам в цій нелегкій праці!
Ігри з мультфільмів