Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Игра Зомби Снайпер

    Запрошуємо вас взяти участь у захоплюючій грі під назвою Зомбі снайпер. Уявіть, що на землі існують якісь закриті лабораторії, де вчені б'ються над створенням то нового виду біологічної зброї, завдяки якому будь-яку війну можна виграти за один день, чи якогось ліки, що продовжує молодість на все життя. Як би там не було, такі жарти часто закінчуються невесело, у даному випадку так і сталося.
    В одній з таких лабораторій стався інцидент, в результаті якого більша частина робочого персоналу перетворилася на зомбі. Якийсь секретний вірус витік, заражаючи всіх на своєму шляху. Ваш персонаж є снайпером загону спеціального підрозділу. Він отримав наказ не дати зомбі покинути межі цієї лабораторії, тому що в противному випадку вірус буде поширюватися на здорових людей теж.
    Тепер ваша місія полягає в тому, щоб вбивати всіх, хто намагатиметься покинути межі лабораторії. Пам'ятайте, що ви маєте справу із зомбі, а вони дуже живучі. І найголовніше: живі мерці не вмирають від прямого попадання куль в тулуб, потрібно цілитися виключно в голову. Впораєтеся із завданням? Гра дуже динамічна і захоплююча.
Ігри з мультфільмів