Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Стар варс батлфронт

  Легендарна фантастична епопея про зоряних війнах досі розбурхує уми мільйонів глядачів і геймерів, нетерпляче чекають появи чергових епізодів. Але дивитися на міжгалактичні баталії не так цікаво, як особисто стати на оборону Імперії. Гра стар варс батлфронт – чудовий шанс показати себе в космічних битвах.

  Розробники цієї комп'ютерної потіхи старанно постаралися, зробивши її надзвичайно динамічною і максимально достовірною. Тут наданий вибір як одного з прославлених персонажів, що належать до того чи іншого враждующему клану. Станьте на бік безстрашних джедаїв або поповніть ряди дроїдів і клонів. Солдат в стар варс батлфронт більше 20 видів, а озброєння – близько 30.

  Переміщатися можна як на наземному транспорті – танках, пристосованих до ходьбі роботах, так і по повітрю – на ранцях, спеціально оснащених системою підйому, або винищувачах. Словом, техніки предостатньо. Локацій налічується п'ятнадцять, при цьому доступний багатокористувацький режим. Одночасно в протистояння можуть вступити 64 людини, так що битва буде спекотна.

  Зацікавилися? Тоді хапайте вірний світловий меч і вирушайте трощити ворогів.

  .
Ігри з мультфільмів