Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Стар варс

    У відкритому космосі так багато місць, куди можна спрямувати свій космоліт. Безкраї простори не мають кордонів, і ви вільні летіти в будь-якому напрямку. У всесвіті нескінченна безліч планет, де цікаво побувати. Вони населені дивними і дещо дивакуватими створіннями, багато з яких ради мандрівникам і приймають їх доброзичливо, намагаючись налагодити контакт. Інші бачать у вас загрозу або здобич. Для них ви – прибулець з незрозумілих виглядом і мотивами, тому слід вас прогнати чи поневолити.

    Гра Стар Варс – це епічні битви космічного масштабу, де вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб стати переможцем. Захищайтеся від супротивника, використовуючи найпростіші удари в рукопашній або далекобійний лазер. Він найбільш ефективний, коли вас починають оточувати і небезпека загрожує з усіх боків. Не допускайте, щоб ворог підібрався впритул. Вас напевно зіб'ють з ніг і є великий ризик бути побитим. Тримати безпечну дистанцію і пам'ятайте, що найкращий захист – це напад. Розправившись з черговим батальйоном, переходите на наступний рівень, наростивши досвіду та потужності.

    Стар Варс – прекрасна можливість зробити прогулянку по незнайомим ландшафтам, милуючись чудовими чужими світилами і одночасно відточити свої бойові навички відображаючи незчисленно кількість ворожих атак.

    .
Ігри з мультфільмів