Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри 101 далматинець

Плямисті непосидючі цуценятка не можуть не викликати розчулення і якщо ти солідарний з цією думкою, не проходь повз захоплюючих ігор 101 далматинець. Ці милі песики просто обожнюють розважатися, у них стільки енергії, що вони готові цілими днями веселитися. До того ж об'єднавши собаче чуття і твою кмітливість можна домогтися успіху у всіх аркадах, головоломках, бродилки і відшукати кожну втрачену букву або цифру.

пригоди 101 далматинець і азартні моменти, коли персонажі вирішать зіграти в карти з Круеллою Де Віль. До речі, якщо тобі до вподоби збирати пазли, то ребета і нададуть таку можливість, причому, мозаїки розбиті на різне число шматочків, так що легко з'єднувати деталі в картинку не буде. У забавах, які влаштовують 101 далматинець, геймерів чекає ще багато несподіванок і сюрпризів, тому налаштовуйтесь на веселе дозвілля, що запам'ятовується.

А тепер настав час трохи нагадати подробиці тієї історії, завдяки якій мультик став популярний по всьому світу. Власники дрібних пісків – Роджер і Аніта любили своїх підопічних і мріяли знайти їм всією затишний будинок, але ось Круелла виношувала зовсім інші плани – вона марить про шубі з м'якою шерсткою беззахисних тварин. Тому підступна особа спочатку хотіла викупити звірків, а потім намагалася їх вкрасти, але у неї в кінцевому результаті нічого не вийшло і її підла затія закінчилася провалом. А після суду Круэллу взагалі відправили на виправні роботи за неналежну поведінку.

І нехай господарям не так просто доглядати і доглядати за такою великою кількістю вихованців одночасно, вони ніколи не дадуть образити Лаки, Мовчуна, Ролика, Кнопку або когось з їхнього братиків і сестричок. Тим більше що балуватися з пухнастими малюками дуже весело, вони стрибучі, активні і одним своїм виглядом здатні підняти настрій, тому швидше запускай аркади.

.
Ігри з мультфільмів