Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри 3Д

Якщо раптом хтось забув, ми живемо у тривимірному світі. Кілька років тому браузерні стратегії і пригоди не могли похвалитися об'ємною графікою і надавали можливість переміщатися в плоскій реальності. Сьогодні все змінилося. Сучасні технології і винаходи з кожним роком досягають все більших висот, тепер 3Д ігри можна запускати прямо в браузері і насолоджуватися якістю картинки. Найпопулярніші жанри: бійки, стрілялки, бродилки, гонки тепер доступні в 3d режимі. Не знайдеться геймера, яким би не подобався цей жанр.

У чому суть 3д?

Люди часто згадують про трьох, двох і чотирьох мірних реальностях, але не всі замислюються про сенс сказаного. Треба вникнути в принцип 3d і зрозуміти, чи є толк в нарощування цифри або 7д – це дурниці. Д в даному аспекті – це скорочено від англійського слова dimension, яке перекладається як вимір. Простіше кажучи, їх кількість це число напрямків, в яких можна пересуватися. В одновимірному можна рухатися назад і вперед. У двомірному додається можливість робити повороти вліво або вправо. Тривимірні істотно відрізняються. У них все відбувається як у звичайному житті, предмет змінюється в залежності від того, з якого боку на нього подивитися. Можна ходити в будь-яку сторону, більше немає обмежень. Навіть найбільш круті шоломи та окуляри додаткової реальності працюють саме з 3d.

Якщо говорити про 5д, 4д – це все дурниця, їх не існує. В 3д представлені всі можливі варіанти переміщень і додаткових немає. А значить, побачити четверте або п'яте вимірювання ми не в змозі. Все, що відноситься до більш високим «д» - це візуальні, звукові та інші ефекти, що впливають на різні органи чуття. І складати між собою ці характеристики не зовсім правильно, це рівносильно складання хвилин і метрів. Але не будемо про це, адже нас зараз цікавлять 3д ігри.

Процес створення 3д ігор

найкрутіші комп'ютери, здатні виконувати трудомісткі і складні завдання, володіють вражаючими характеристики, називають «геймерськими», їх ресурси використовують не для математичних обчислень, а для запуску «важких» розробок.

Графіка, напхана всілякими фішками, робить цей жанр «примхливим» до заліза. Навіть не особливо гостросюжетні аркади часто доповнюються тривимірної оболонкою, щоб домогтися більш високої видовищності. Щоб створити будь-3д ролик потрібно докласти чимало зусиль. Треба володіти фантазією, хорошим навиком малювання, творчими вміннями та іншими якостями дизайнера. Для реалізації будь-якого персонажа або декоративного елемента, треба вміти поводитися з непростим технічним обладнанням.

Для переміщення об'єкта в комп'ютер з думок мультиплікатора треба запускати і експлуатувати програми з багатофункціональним інтерфейсом. Не кожен зуміє намалювати навіть плоский малюнок на екрані, з тривимірним взагалі впораються одиниці. Картинка стає 3д, коли набуває об'ємність і починає виглядати так, ніби існує в нашому світі.

В першу чергу опрацьовує каркас, він служить оболонкою і може бути порожнім, виглядає він як сітка і на екрані вже не відображається. Потім отриману основу заповнюють різними кольорами, натягують зверху текстуру. Одна і та ж форма столу може виглядати по-іншому, якщо використовувати відрізняються заливки. Фігури можна надати пластиковий, дерев'яний або металевий вигляд. Коли ти проходиш 3д гру і переміщаєшся по її території, що оточує тебе обстановка без зупинки змінюється. Проходячи біля дерева або галявини, ти бачиш його постійно під іншим кутом, помічаєш дрібниці і відзначаєш потрібні ресурси. Навколо постійно відбуваються події, літають птахи, пливуть хмари, вітер дерева колише, виникають інші дійові особи.

Цілком логічно, що перші 3д ігри були офлайновими і їх треба було інсталювати. Потужності інтернету не вистачало для передачі такої кількості інформації. Програма б просто не запустилася, але сьогоднішні технології усунули всі недоліки, сьогодні браузери пристосовані для 3д ігор.

У цьому розділі зібрані яскраві та динамічні 3д ігри різних категорій, в них можна зустріти улюблених кіношних і мультяшних персонажів, різноманітні сюжетні лінії. Вибирай будь-яку і поринай у неї з головою, вирушай в дивовижну пригоду, змагайся з ворогами, броді по лісах, горах та підземеллями, плавай по морях, океанах, створюй свої міста, не ущемляй свої бажання!

.
Ігри з мультфільмів