Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри 5 ночей з Фредді

Плюшеві ведмеді самі по собі дуже милі і забавні, і всі історії, які пов'язані з цими добрими створіннями теж цікаві, в тому числі і онлайн гра 5 ночей з Фредді. Безневинний і добрий звір часто потрапляє у безглузді ситуації, але у нього багато вірних друзів, які допомагають йому виплутатися з них. Ось і зараз йому знадобитися допомога спритних хлопців, адже малюк дуже хоче повернутися додому, до своєї улюбленої подружці Соні. Дівчина теж, напевно, сумує по маленькому грайливому одному і буде рада, якщо побачить його знову. Пограй трохи з косолапым, можна урізноманітнити своє дозвілля.

В іграх 5 ночей з Фредді ти зможеш відправитися в густий і таємничий ліс, там живуть доброзичливі тварини, а також різні хитрі особистості, з якими краще завжди бути насторожі. Деяким ігровим персонажам знадобитися допомога, не проходь повз і надай її, адже це цілком у твоїх силах. Ігри 5 ночей з Фредді – це можливість зібрати великий урожай стиглих фруктів і забезпечити всіх звірів провіантом на зиму. До речі, під час однієї іграшки 5 ночей з Фредді ти перенесешься у велике місто, щоб врятувати його від небезпеки. Невідомо чим можеш закінчитися напад страшних монстрів, якщо ти не втрутиться в ситуацію. Коли впораєшся з цією місією, можеш зі спокійною душею покататися на швидкому мотоциклі.

5 ночей з Фредді – це не тільки ігри пригоди, є ще й цікаві квести і аркади, виконані в жанрі зуми. Створюй довгі ланцюжки з одноколірних елементів, комбінуй кульки в купки і заробляй бали. Завітай тропічно джунглі і пограй разом з прикольною пандочкой, вона зробить для тебе екскурсію по місцевих околицях.

Грай в 5 ночей з Фредді і навчишся кататися на скейті, а ще на сноуборді, одним словом придбаєш чимало корисних навичок і зможеш відмінно розважитися.Секрети і пасхалки 5 ночей Фредді.
Ігри з мультфільмів