Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Агарио

Своїм появою захоплюючий браузерний симулятор, демонструє віртуальні пригоди найпростіших, справив справжній фурор в Інтернеті. Тут використовувався простий і зрозумілий принцип: «хочеш вирости – їж». Твій персонаж займається активним поглинанням корми, коли досягає певних параметрів, приймається поїдати таких же як він сам, бажаючи зайняти високу позицію в рейтингу.

Основою для Агарио стала давно використовується в науці живильне середовище, її застосовують у лабораторних дослідженнях з мікробами. Бразильський 19-річний юнак Матеус Валадарес надихнувся свіжою ідеєю і всього за дві доби розробив цікаву стратегію, що отримала колосальний успіх. Першу версію випробували понад 700 тисяч геймерів. Баталія досі продовжує збільшувати щільні ряди своїх прихильників по всьому світу.

У чому суть Агарио?

Гідність квесту не одне, їх кілька. Розробка відноситься до додатків free-to-play, варто лише зайти на офіційний сайт гри Агарио, там надана можливість скачати і приєднатися до динамічного протистояння з бактеріями і вірусами.

На даний момент налічується вісім серверів. Заходити можна при бажанні на будь-який, але радять вибирати сервер, розташований ближче згідно з географічними показниками, це надасть хороший пінг. Аркада пропонує установку на комп'ютер і мобільні пристрої, що використовують операційні системи android і iOS (телефони і планшети). Щоб вникнути в суть сюжету, досить подивитися відео з тактикою в грі Агарио, їх можна відшукати в мережі на ютубі.

Особливості та стратегія

Для контролю переміщень невеликого організму використовуй мишку. Клітка пересувається в пошуках їжі, мріючи досягти солідних розмірів. Після цього він відкриває полювання на конкурентів. У грі Агарио треба жерти «братів менших» і побоюватися масивних клітин.

Варто зробити акцент на тому, що маса впливає на маневреність і спритність. Чим важче, тим складніше спіймати дрібного ворога. Щоб поживитися доведеться придумувати хитромудрі ходи, нишпорити за меж майданчика, сподіваючись піймати неуважного геймера. Якщо бактерія панічно тікає, вона може розділитися на дві частини, щоб прискоритися. Середовище ставить мету перед кожним – збережи життя довше і не дай іншим себе поглинути.

Кнопки управління запам'ятати легко, їх всього парочка плюс курсор, їм ти спрямовуєш свого голодуючого мікроба. W застосовується для годування, пробіл активує поділ. Ніки вирішуються всім без реєстрації. А наявні скіни роблять процес створення персонажа веселим. Цей симулятор підтримує скачування чітів і модов, так що в Агарио теж можна збільшити масу без особливих зусиль за лічені хвилини, але це не так цікаво.

Відмінність режимів

Всього є три режими.

  • класичного стартують всі користувачі, що він розміщений у вільному доступі. Передбачає створення героя, прописування нікнейму і візуальне оформлення. Зліва побачиш рейтинг кращих, саме в топ-10 прагнуть потрапити всі, теж спробуй.
  • Командний поділяє хлопців у випадковому порядку, забарвлюючи групи в різні кольори – є синій, червоний і зелений. Переможуть ті, хто знищать інших суперників.
  • Останній - експериментальний являє собою тестування нових аспектів, доданих функцій. Завдання – знайти оригінальні рішення.
.
Ігри з мультфільмів