Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Ай Карлі

Телевізійний серіал від відомого американського продюсера про тринадцятирічну Карлі користується попитом серед дітей і підлітків, цим вирішили скористатися і творці, випустивши серію ігор Ай Карлі. Вона живе зі своїм старшим братом, йому 26 років, звати його Спенсер і за сумісництвом він опікун школярки. Разом зі своїми веселими друзями, вона створила прикольне веб шоу розважального характеру і назвала його «iCarly».

В результаті передача стала набирати популярність досить швидко. Однак хлопцям доводиться стикатися з різними перешкодами на шляху до слави і успіху. Ай Карлі потрібно постійно мирити дрезей, так як вони конфліктують і сперечаються навіть дрібних приводів. І якщо тобі цікава історія смекалистой і винахідливої малятка, тоді квести з нею припадуть до смаку. До того ж ми зараз розповімо побільше про кожного персонажа, так що навіть якщо з серіалом не знайомий, у флешках точно не заплутаєшся

Отже, головна героїня шоу – Карлота Ший, симпатична і мила особа, зустрічатися з якою мріють багато хлопців, вона впевнена в собі, добра, відкрита, привітна, не дивно, що подобається дівчина всім. Навіть Фредді намагається за не доглядати, але взаємності не отримує.

Саманта Паккет – найкраща подруга, допомагає вести випуск. Сем закохана у Фредда, але приховує це і знущається над хлопчиком при будь-якому зручному випадку. У неї є сестра-близнюк на ім'я Мелані, що стосується інших членів її родини, то майже всі вони кримінальні особистості. Хлопець любить поїсти, часто займає гроші, багато сміється, робить непередбачувані вчинки, а з-за поганої поведінки буває в кабінеті директора.

Фредвард Бэнсос, зачарований нашої дівчиною, на ньому лежить весь технічний процес. Хлопчина ладнає з комп'ютерів, добре вчиться і не може знайти спільну мову з Сем.

Саме з цими кумедними школярами ти станеш розважатися в іграх Ай Карлі, зможеш провести дозвілля в суспільстві кумирів. До того ж хлопцям буде потрібна допомога тлумачних геймерів, і якщо постараєшся, то зумієш її надати.

.
Ігри з мультфільмів