Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Альфа і Омега

Пара рятувальників Альфа і Омега
Відмінний тандем рятувальників створили персонажі веселого мультика, тепер з хоробрими вовками ти можеш відкрити гри Альфа і Омега. Герої з задоволенням продовжили свої пригоди у віртуальному просторі, вирішили рятувати тих, хто опинився в біді, будь-якими силами. Їм не потрібна супер магія або інші якісь таланти, відвага, рішучість - це те, чим вони завоювали любов і повагу своїх відданих шанувальників.

незалежно від того, чи є втома в лапах, повні чи шлунки, тварини кинуться рятувати того, хто відправив поклик лиха. Якщо ти не проти виконати парочку місія разом з такими крутими звірами, тоді побігай з ними навчишся корисним речам, відмінно коротаешь дозвілля і отримаєш море позитивних вражень.

Пригодницький світ Альфа і Омега

З завидною регулярністю наша команда отримує нові завдань і вовки даного розкладу ради, оскільки за рахунок цього їм не знайоме таке почуття, як нудьга. Навіть у складній ситуації, не засмучуються, вони лише активно шукають вихід, адже знають, що якщо постаратися, об'єднати зусилля, то можна домогтися чого завгодно. До речі, в іграх Альфа і Омега дикі, але благородні собаки покажуть, які трюки можуть робити.

Тому не проходимо повз ігор Альфа і Омега, повір, цей незвичайний, але дружній союз, вміє веселитися. Таке відчуття, що у псових нюх на пригоди, а рятувальна діяльність для них хобі. При проходженні тебе чекають приємні знайомства, не тільки головні герої протягнуть пухнасті лапки назустріч, а так само їх пернаті товариші не відмовляться провести весело хвилини. Відразу попереджаємо, якщо хочеш проявити себе добре, доведеться підключити уважність, здатність реагувати, домагатися поставленої мети і не боятися перешкод. Вовки не обмежують твою фантазію, тому не стикаються з одноманітністю і нудними прогулянками.

Прикольні Альфа і Омега
Варто відзначити, що обидва володіють досить привабливою зовнішністю – густа і шовковиста шерсть, пустотливий погляд, яскрава біла посмішка, можна милуватися цими хлопцями, але набагато веселіше бути з ними поруч. У парочки можна повчитися вмінню ладнати між собою, вони ніколи не сваряться і не конфліктують. Будь-яке непорозуміння вони вирішують швидко і без скандалів, вони розуміють, час дорого і витрачати його на перепалки та інші неприємні речі – це нерозумно. Краще спробувати себе в догонялки або інші рухливі аркади, вони хоч користь принесуть, розвіють злість і дадуть можливість розім'ятися.

Ще вони покажуть приклад того, як треба підходити до вирішення тієї чи іншої задачі, що все треба робити поступово, тоді навіть найнебезпечніше подорож не додасть проблем. Навчися спостерігати, спритно долати труднощі, скачи, скачи, чіпляйся кігтями.

Ми впевнені, що ігри Альфа і Омега цікаві для багатьох наших відвідувачів. Вовча сімейка вже зачекалася друзів, їм так хочеться скоріше кинутися вперед, поринути у світ непередбачуваності, знову відчути приплив енергії. Ніжні вушка, спритні тіла, зіркі очі все це є. Свої навички вони використовують виключно на благо, намагаються допомагати кожному, хто цього дійсно потребує, нічого не вимагають взамін, хіба що щиру подяку.

.
Ігри з мультфільмів