Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Алладін

Коли Дісней випустив на екрани мультсеріал за мотивами стародавньої історії про тисячу і одну ніч, всі прийшли в захват. Сюжет дійсно цікавий і захоплюючий, так що донині ця казка не перестає підкорювати серця дітей і дорослих. Навіть після двадцяти років персонажі нікому не набридли, а зараз разом з ними ти можеш пройти через випробування, які підготували для своїх учасників гри Алладін. Вирушай в місто Аграбу, зроби прогулянку по його заплутаних вуличках, полетай на килимі літаку і помилуйся скарбами місцевого правителя, батька прекрасної дівчини Жасмин.

Молодий і відважний бродяга на ім'я Алладін промишляє крадіжками і веде злиденний спосіб життя, проводячи час у суспільстві жителів нетрів. Живе він без батьків, так як мати загинула, а батько пропав. Вихований вулицею хлопчисько хапається за будь-яку можливість заробити собі на їжу. І навіть не дивлячись на те, що часом надходить не чесно, всередині він добрий, ніжний і справедливий. Підступний Джафар дізнався, що тільки Алладін зможе пройти через Печеру Чудес і тоді зможе стати справжнім султаном, саме тому він вирішив схопити хлопця. Однак він не знав, що саме цей його вчинок стане початком великої і дивовижної історії.

Нудно з іграми Алладін тобі точно не буде, тому що його життя – це суцільне пригода, наповнене романтичними пригодами. Попереду вас чекає знайомство з милою принцесою Сходу – Жасмин, а також дружба з Джином і багато чого іншого.

В іграх Алладін хлопцям доведеться неодноразово стикатися з несправедливістю і жорстокістю, але вони підтримують один одного і вірять у свої сили, а тому завжди здобувають перемогу над злом і підступністю.

.
Ігри з мультфільмів