Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Ам ням [Cut the rope]

Гра-головоломка під назвою Cut the rope давно полюбилася всім шанувальникам логічних задачок. А її головний персонаж на прізвисько Ам Ням, обзавівся великою кількістю фанатів, які з радістю добувають для малюка смачні льодяники. Кумедний монстрик прибув до нас в картонному ящику й про його походження нічого невідомо. Від тебе ж потрібно нагодувати Ам Няма в грі, для цього переріжемо мотузку і відправ в його рот цукерку. Щоб впоратися з усіма завданнями гри, непогано було б згадати про основні фізичні закони, це допоможе втамувати голод Ам Няма.

На перших порах кат зе роуп нічого складного не буде, і щоб заповнити ротик жабеня ласощами, навіть особливо напружуватися не доведеться, клацай собі мишкою, так рубі мотузку. Але чим далі будеш просуватися, тим складніше буде ставати проходження рівнів. Поступово стануть виникати різні перешкоди і перепони, так і мотузки поміняються. І якщо спочатку ти мав справу з типовими канатами, то потім вони оживуть і будуть всіляко від тебе вислизати.

Крім цього, будуть ще й інші проблеми. Після кількох успішних завершених етапів гри Cut the rope, Ам Няма стануть оточувати різні предмети. Періодично будуть пролітати мильні бульбашки, павуки, ракети, шипи, і всі вони являють собою реальну загрозу. Правда, деякі з них таки можна використовувати собі на благо, щоб порадувати Ам Няма.

наприклад, мильні бульбашки допоможуть утримати частування і воно не впаде на землю, а в потрібний момент його можна просто лопнути. Що стосується всіх інших заважають об'єктів з гри Ам Ням, то від них немає ні якої користі. Так що, павуків краще уникати, вони теж роблять замах на десерт і хочуть його забрати Го нома.

Ах так, ще хотілося б відзначити, що зірочки, які є на кожному рівні, теж потрібно збирати. Всього їх три, і чим більше зможеш дістати у власну колекцію, тим краще, так як це в підсумку позначиться на фінальному результаті. Якщо зможеш накопичити достатню кількість зірок, то відкриєш найбільш цікаві локації гри Ам ням, там познайомишся з дивовижними створіннями і цікавинками явищами. Головне, не забувай регулярно годувати свого незвичайного вихованця, щоб він не встиг зголодніти. Його очі так і просять про те, щоб ти закинув йому в рот пару цукерочок.

.
Ігри з мультфільмів