Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Аніме

Японські герої мультфільмів з великими очима і круглими особами шалено популярні не тільки у себе на батьківщині, але й далеко за кордоном. Фанати знайдуться практично в будь-якій країні світу. Аніме припало до смаку не тільки дітям, серед шанувальників підлітки і навіть люди середніх років.

Винахід японських художників виявилося настільки вдало, що персонажів аніме з характерними рисами вже стали подрожать реальні люди. Якщо спочатку цей вид мистецтва являв собою тільки героїв мультиків, цікавих дітям, то зараз з'явилося окреме напрям, фільми і мультфільми розраховані для сприйняття саме дорослих поціновувачів жанру.

Очевидно що гейм індустрія не могла стояти осторонь від такого ринку розваг і досить швидко побачив світ гри аніме, що відрізняються яскравістю і незвичністю колірних рішень і фігур.

Гра аніме буде цікава любителям бродилок, одевалок, бійок і місто - саме в цьому напрямку розроблено найбільша кількість пригод. Завжди милі, добрі і привітні хлопчики і дівчинки в сюжетах не завжди є такими насправді.

Аніме в грі можуть бути досить підступні і люті, володіють унікальними понад здібностями, завдяки чому їх атаки дуже емоційні і непередбачувані.

.
Ігри з мультфільмів