Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри аркади

Ласкаво просимо в розділ нашого сайту, який присвячений аркадах! Головна мета у цих розвагах полягає в тому, щоб дати можливість геймеру перевірити себе на міцність. Вам буде потрібно зібрати більше бонусів і призів за короткий виділений проміжок часу або ж проїхати трасу з перешкодами не витративши все життя. І таких типів випробувань дуже багато.

Ігри аркади - онлайн для хлопчиків

Ми підібрали для вас різні розробки жанру, які орієнтовані як на дітей, так і дорослих, відрізняються вони в основному графікою і складністю проходження рівнів, а так же дій, необхідних виконати для проходження завдань. Серед аркад, так само є і бійки, де з допомогою стрілок на клавіатурі і мишці геймер зможе переміщатися по рингу або інший майданчику і бити ворогів, що нападають з усіх боків. Не варто забувати про самозахист і хоч іноді блокувати атаку противника.

Особливою популярністю і хлопців користуються ігри аркади з ляльками, рішенням яких як правило ставати або поцілунок коханого або ж підбір красивого вбрання на весілля, вечірку. З нами ви зможете завантажити ігри аркади прямо в браузері, так і завантажити їх собі на комп'ютер, щоб насолоджуватися без підключення до інтернету, скажімо при поїздках в метро.

.
Ігри з мультфільмів