Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Ассасин крід

Вистежити потенційну жертву не просто, спочатку треба вивчити її розпорядок дня, звички та дізнатися про інші нюанси, і тільки після цього вибрати день, у який можна завершити завдання, а потім сховатися і не залишити після себе жодного сліду. Саме так і поступає воїн, якому присвячені ігри Ассасин крід. Якщо не боїшся піддатися емоціям, і впевнений в своїх силах, то вперед, тільки пам'ятай - Ассасин права на помилку не має.

Це сьогодні наймані вбивці називають себе кілерами, а ось шістсот років сімсот тому всі їх іменували «Ассасин крід», досить гарну назву для людей такої непростої професії. Ассасин крід – це злочинець, однак вчиняє злочини він виключно на замовлення і за чималу плату. Ассасини справжні профі у плані усунення небажаних особистостей, свої місії вони виконують віртуозно і навіть зі смаком. У них бездоганна підготовка, і зараз кожен зможе в цьому особисто переконатися.

Дещо з історії Ассасин Крід

Якщо вірити фактам, то спочатку Ассасини не особливо відрізнялися від звичайних вбивць, і єдине, що керувало діями – це обман. Так от, ходить легенда, що в 12 столітті на Близькому Сході жив Алах один, і до похилого віку у нього накопичилося безліч ворогів, з якими б він хотів поквитатися і всі вони люди впливові, багаті, тому простий контрактник з таким завданням не впорався.

Хитрим і підступним способом свого привабливе логів заманив Алах молодих і сильних юнаків, нагодував їх обіцянками і мріями і прекрасному майбутньому. Однак для отримання бажаного хлопці повинні були виконувати завдання старця. Саме так з'явилися перші Ассасини, однак їхні наступні покоління вже ніхто не обманював, а потім вони стали більш професійними і сильними, перейшли на новий рівень майстерності. В ігри Ассасин крід недозволено залишити свою мішень живої, так як це зганьбить його до кінця днів, і його місія підійде до кінця.

Ассасини – наймані вбивці з цікавим минулим

Шанувальники Асасинів повинні бути в курсі, що вони не особливо люблять вбивць, так як ті позбавляють життя інших за гроші, їм така логіка абсолютно незрозуміла. В іграх Ассасин ти не зустрінеш порядності і звичних норм поведінки, тут злочинці керуються своїми законами і ніхто їх не порушить.

Якщо говорити про кінематограф, то там Ассасин крід – це розважливий чоловік з унікальними навичками, холодний, передбачливий і бездушний. В бродилки всі побачать, як найманці знищують своїх жертв – без емоцій і переживань, ніби білизну прасують або моркву нарізають. Це їх робота, ось тому вони так до неї ставляться.

assasin's Creed

Воїни з Азії завжди славилися найвправнішими, особливо це стосувалося платних вбивць. Не дивно, що творці онлайн ігор не обійшли цю тему стороною, в результаті з'явилися ігри Ассасин Крід (Кредо вбивці). Що стосується геймплея даної гри, то в ньому немає нічого особливого, завдання ніндзя – переміщатися по заданій території і винищувати мішені.

Зате сюжет дуже захоплюючий і цікавий, нагадує заплутану кримінальну казку. Ніндзя переміщується на Схід до часів хрестового походу і бере участь у динамічних небезпечних подіях. Йому необхідно відшукати цінний артефакт, але з-за цього доведеться багато вбивати, щоб пролити світло на загадку і отримати питання на всі відповіді. Гра Ассасин крід вимагає методичності і тактовності дій, постарайся впоратися з усіма місіями і з гордістю носи звання Ассасин.

.
Ігри з мультфільмів