Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Астерікс і Обелікс

Непереможні галли
Мультяшні персонажі з гри Астерікс і Обелікс добре давно всім відомі. Ця парочка володіє унікальними здібностями, якій немає рівних. Звичаї у хлопців кумедні, смішні, вони люблять веселитися. Завжди відважно, безстрашно кидаються в бій зі своїм супротивником. Коли виникає проблема, на горизонті з'являється ворог - Астерікс і Обелікс моментально атакують його з кулаками. Навішують таких стусанів, що той більше ніколи не сунеться в бік їх невеликого селища.

Навіть якщо ти не дивився фільм і не чув про ігри Астерікс і Обелікс, то напевно в курсі, як виглядають диво герої. У них контрастна зовнішність – один великий і товстий, а другий худий і низький. Зате Астерікс і Обелікс чудово і гармонійно доповнюють один одного, до того ж хлопці близькі по духу і цей момент виявляється на ділі.

Без пригод Астерікс і Обелікс життя не уявляють. Постійно вплутуються в авантюри, шукають собі неприємності і успішно з ними розправляються. А після йдуть геть.

Магічна сила

Перш ніж відкриєш гри Астерікс і Обелікс, в яких головні дійові особи - два галла, згадаємо про незвичайний талант цих персонажів. Неймовірною міццю вони владеюст не від природи, справа навіть не в аномалії, а маги, яку творить старець друїд. За своїм секретним рецептом він створює чарівне зілля, випивши яке будь збільшує свої наявні можливості до максимального рівня.

наприклад, Обелікс і так сильний, як бик, але відвар робить його просто незламної машиною, готової стіну і гори знести на своєму шляху. Астерікс теж не хіл, але основна його перевага – це чарівність, з яким він може досягти чого завгодно. Пройти кілька завдань і дізнайся краще цих диваків.

У цьому розділі можна ближче познайомитися з галами. Герої кіно і мультиків із задоволенням перемістилися в комп'ютерний світ, адже тут відкрилися нові простори для подвигів і героїчних звершень. Приєднуйся до майстрів ведення бою і вибирай собі аркаду за смаком. Вона і перенесе тебе у вимір де немає нічого неможливого. Досить часто в ході проходження турів богатирям потрібна буде допомога різного роду, іноді треба буде збирати пазли або розфарбовувати картинки.

до Речі, всі флешки доступні без реєстрації, тому можеш без поспіху насолоджуватися кожною з них. Астерікс і Обелікс подарують незабутні і яскраві враження, позитивні емоції та море гарного настрою.

Варто відзначити, що в цьому жанрі немає жорстокості і кровожерливості. Тут не зустріти моторошних монстрів, страшних голодних зомбі або страхітливих вампірів. Кожна історія – це приємне розвага динамічного характеру. Виконуй доручені місії, чітко дотримуйся інструкцій і правил, тоді подолаєш всі труднощі та досягти високих результатів і похвали напарників. Починай з простих завдань, а набравшись досвіду, берися за найскладніші і покажи вищий клас.

.
Ігри з мультфільмів