Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Аватар Аанг

Історія хлопчика з Тибету з легкістю завоював визнання підлітків. Любов телеглядачів багато в чому пояснюється хорошою анімацією серіалу: тут гармонійно об'єдналися східне аніме і західна мультиплікація. Автори подбали і про захоплюючий, пізнавальний, динамічному сюжеті. В результаті вийшов якісний, конкурентоспроможний продукт. Проходити місії з ченцями з Шаоліня також дуже цікаво. Ви опинитесь у самому епіцентрі подій разом з улюбленими персонажами мультсеріалу. Абсолютно всі геймери знайдуть розвагу на свій смак, адже тут є бійки, пригоди, головоломки і навіть геймплеи про поцілунки.

Дія мультфільму Легенда про Аанга розгортається в казковому світі, в якому живуть люди, духи і незвичайні звірі. Людство тут розділяється на чотири раси, які перегукуються з природними стихіями Вогню, Королівство Землі, Плем'я Води, а також Повітряні Кочівники. У кожній з рас існує група обраних, яка може керувати своєю стихією з допомогою східних бойових мистецтв. такі хлопці і дівчата називаються Покровителями. Є також воїн, який може контролювати одночасно всі. Аватар Аанг живе в якомусь людині, а коли останній вмирає, дух вселяється в новий вигляд.

У грі Аватар Аанг, описуються часи, коли всемогутня сила мешкає у дванадцятирічному Аанга - покровителя ченців. Саме він є головною дійовою особою анімаційної картини і представлених квестів.

.
Ігри з мультфільмів