Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Баранчик Шон

Ясна річ, що життя у великому сучасному місті дуже відрізняється від сільської, але і на фермі можна весело і чудово проводити час. Тому якщо є бажання трохи урізноманітнити своє дозвілля і познайомитися з милим персонажем баранчиком Шоном, тоді мерщій вирушай на фазенду, саме там живе наш герой разом зі своїми товаришами. Ще з сюжету мультсеріалу про баранчика Шона стає ясно – цей хлопець не схожий на інших в своєму стаді. Він дуже розумний і спритний і ти зможеш в цьому особисто упевнитися.

перед тим як приступити пригод, було б непогано дізнатися трохи більше інформації про головних дійових осіб смішних історій. Основний персонаж баранчик Шон, тут здогадатися не складно. Його можна легко розпізнати на тлі овечок, він трохи менший. Що примітно, Шон не вважає це своїм недоліком, так і всі його друзі поважають його не за ріст, а за розум і винахідливість.

Кожна аркада баранчик Шон - це нова захоплююча історія про веселі пригоди кучерявого хлопця. Його витівки дарують позитивний настрій та позитивні емоції, малюк любить смішити оточуючих і йому подобається роздавати посмішки. Герой ніколи не кине свого друга в біді і завжди вирішить навіть складну проблему, його неординарне мислення не раз рятувало все стадо в критичних ситуаціях.

Дуже часто в грі баранчик Шон йому допомагає вівчарка – пес Битцер вірний охоронець, він гордо несе свою службу сторожа і на нього можна покластися. Він захищає село, так ще й охоче бере участь у всіх квестах баранчик Шон.

Хотілося б також відзначити самого маленького героя – юного й непосидючого Тіммі, його товста мама не завжди може встежити за своїм чадом, а часом і сама стає центром жартів. Її іноді використовують як батут або як поверхня для прасування, як комору або захист, одним словом Ширлі – універсальна особа.

Ах так, є ще поросята, вони тільки на вигляд здаються такими привітними, кожен раз, коли просяться приєднатися в гру баранчик Шон, постійно намагаються все псувати. Влаштовують пастки і різні капості, добре, що у Шона є вірні напарники і уважність, тому хрюші завжди залишаються з носом.

.
Ігри з мультфільмів