Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Барбоскины

Мабуть, всі родини трохи схожі один на одного, і труднощі у їх членів аналогічні. І немає великої різниці, хто є її членами – люди, бджілки або собаки. Але розповідати про домашніх повсякденних складнощі набагато веселіше і зрозуміліше для дітвори на прикладі тваринок. Цим прийомом скористалася кіностудія «Млин», яка створила для маленької аудиторії мультик Барбоскины.

Основна мета анімаційного мультика – донести розумні, світлі прописні істини. Ігри Барбоскины переносить дітей у чарівний світ тварин, де можна цікаво провести дозвілля з улюбленими персонажами. Ігри Барбоскины на комп'ютер стали логічним доповненням до мультиплікаційної сюжетної лінії. Вони припадуть до душі і юним леді, і молодим джентльменам. Ігри Барбоскины, як і сам серіал, містять веселі епізоди про персонажів і підходять до їх характерів.

Про серіал Барбоскины

Анимашка Барбоскины вийшла на екрани в 2011 році, причому полюбилася вона як малечі, так і батькам. Творці успішно спростували думку про те, що тонкий гумор і насичені діалоги не повинні бути присутніми в подібних роботах. Сюжет прекрасно продуманий, картинка вийшла яскравою і якісної, а всі речі, що ведуться кумедними песиками, зрозумілі навіть несмышленышам. Продукт вийшов на славу і підтвердив хорошу репутацію «Млина».

Автори постаралися умістити й кумедні моменти, над якими можна вдосталь посміятися, і сцени, де варто задуматися. Кожен епізод – це завершений розповідь, що оповідає про вчинки когось із дітей. Але помилка обов'язково усвідомлюється і виправляється. Однак, у глядачів немає враження, ніби їм підносять нудне мораль – розповідь ведеться цілком природно. Мораль уривка виводиться не як монотонна нотація, а гармонійно вплітається в розповідь, не викликаючи суперечностей у підростаючого покоління, ні у дорослих.

Давайте знайомитися з персонажами сім'ї Барбоскіних!

Барбоскины – це повноцінна багатодітна собача династія. Погодьтеся, наявність в одному будинку п'ятьох мальцов аж ніяк не робить життя розміреним, а про нудьгу доведеться і зовсім забути. У хлопців з галасливої п'ятірки свій характер і сильно проявляється індивідуальність. Це й стає причиною частих конфліктів у грі Барбоскины і бурхливих примирень у щасливому песьем колективі.

Отже, представляємо Барбоскіних по черзі!
Родоначальник і найстарший Барбоскин – це Дідусь. В молодості він борознив морські простори і був у чині капітана корабля. У мультику він фігурує рідко.

За ним слідують Папа і Мама. Вони – звичайна пара середнього віку. Батько настільки зайнятий на роботі, що навіть у вільний час не розслабляється і не випускає з рук газети або стирчить за комп'ютером. Мама господарює вдома. В кадрі з'являється зрідка, але її турбота відчувається повсюдно. Саме її бояться засмутити своїми пустощами та іграми Барбоскины, адже вони цінують її ласку і мудрість.

Серед дітвори першої по старшинству йде Троянда. Вона виросла справжньою красунею, а тому улюблена дівчатками, адже інтереси у них схожі: мода, косметичні процедури і кавалери. Правда, хлопчиків вона сприймає, як аксесуар, начебто прикраси або сумочки, а тому вибирає найбільш знатних поклонників. У одевалка стиляжку можна наряджати і робити макіяж, адже вона намагається завжди виглядати приголомшливо. Відчуваючи перевагу в стилі, вона часто кепкує з Лізою, яка, в свою чергу, підлаштовує сестричці всякі гидоти.

Як і всі популярні милашки-підлітки, Троянда не може похвалитися незвичайним інтелектом. Правда, її зарозумілість і любов до шопінгу з лишком компенсується добротою і любов'ю до молодшеньким. Вона завжди поспішає на допомогу, коли ті опиняються у скрутному становищі.

Дружок – головний спортсмен у Барбоскіних. Завдяки йому з'явилася можливість змагатися у футбол або в кількості спійманих трофеїв на риболовлі. Для справжнього футбольного вболівальника навіть кілька годин без чарівної забави перетворюється в катування.Дружок дуже активний, але його захопленість спортом має істотний недолік – у навчанні Дружок не сильний, а домашнє завдання вважає нестерпним нудьгою. Адже краще відправитися на вулицю і побігати з пустотливим сусідом Тимохою.

Зовсім не таким неробою є Гена. Він неймовірно посидющий і з головою поринув у науку. Таємничі віддалені планети так само цікаві для нього, як і досліди в хімічній лабораторії. Він неодмінно стане вченим, адже його глибокі пізнання. Гена – це ходяча енциклопедія, яка зі школи приносить виключно п'ятірки. Сестрички і брати-жартують на юним інтелектуалом, але поважають за непересічний розум. Ігри з ним – завжди повчальні і розвиваючі.

Ліза навчається у третьому класі. У малятка дуже шкідливий характер: вона відчуває брак уваги і комплексує на тлі старшої, яка відома серед однокласників. Вона намагається у всьому бути схожим на сестру, забуваючи, що косметика в такому віці абсолютно ні до чого. Але пустуха не погоджується з такою нерівністю і намагається підлаштувати капость Троянді, але обов'язково кається. Братам теж порядно дістається, адже таку ябеду ще пошукати треба. В ігри Барбоскины крихта допомагає батькам і освоює премудрості майбутньої господині.

Останній за віком серед Барбоскіних Малюк. Він одночасно схожий на всіх і має свої особливі риси. Так що зрозуміти, яким виросте карапуз, поки складно. Він відрізняється розсудливість, але і пустощі йому не чуже. Але пустує він дуже акуратно навичок у витівках у нього поки що не вистачає. Та й побоюється боягуз суворих покарань. Шкоду Малюк творить швидше за незнання, ніж спеціально. Навчанням займається старанно, а тому головоломки з них тренують пам'ять, уважність і дають загальні знання.

Ігри Барбоскины, представлені на нашому сайті, не потребують завантаження та встановлення на комп'ютер або планшет. Просто запустіть браузер і вирушайте на зустріч пригодам з потішними Барбоскиными!

.
Ігри з мультфільмів