Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Бен 10 [Ben 10]

Хлопчисько Бен 10 навіть не підозрював, що день його десятиліття обернеться для нього так несподівано. Вирушаючи в ліс на кемпінг зі своїми родичами, наш герой вирішив прогулятися по лісі. Дивна знахідка у вигляді годинника на перший погляд не віщувала нічого незвичайного. Але виявилося, що годинник не іграшкові і називаються вони Омнітрікс, а завдання їх – зовсім не показувати час. Відтепер Бен 10 став здатний перевтілюватися в одного з 10 супергероїв-прибульців. Його місія – використовувати свої унікальні здібності для захисту планети від навали інопланетних лиходіїв і боротьби з міжгалактичними злочинцями.

Так звичайний вікенд перетворився в ланцюжок захоплюючих і небезпечних пригод. Ігри Бен 10 і героїчна історія хлопчика зібрала шанувальників з усіх куточків планети. На цьому популярному шоу для дітей було засновано цілий напрям віртуальних розваг різноманітних жанрів, що об'єднані в один розділ – ігри Бен 10. Ми вклали багато зусиль для того, щоб ви могли знайти тут кращі і добірні розробки цієї масштабної серії.

Хоч початок усьому поклав мультфільм, герой легко освоївся у фільмах, коміксах та іграх. Ще б – адже всі вони вражають крутий і якісної графікою, захоплюючим сюжетом і динамічним геймплеєм. Ігри Бен 10 розсортовані по самим цікавим жанрами, тому ви легко зорієнтуєтеся в різноманітті вибору: бродилки і стрілялки, гонки і аркади, головоломки та багато іншого.

Весь цей асортимент надається завзятим геймерам безкоштовно, а для особливо квапливих є флеш версії, які навіть завантажувати не потрібно. Приєднуйтесь до улюбленого персонажу і разом зробите подвиги, гідні справжніх супер-героїв! Адже для виконання непростої місії хлопець потребує надійної підтримки та оперативної допомоги. Врятувати світ, ще й від різноманітних загроз, - завдання не для лякливих і бездіяльних. Рівні зажадають від вас прояви справжніх чоловічих і героїчних якостей, покажіть свою реакцію, силу волі, логіку і рішучість.

Керуючи такими героями, мимоволі переймаєш їх якості, і це робить флешки цієї серії ще й розвиваючими. Ігри Бен 10 захоплять вас в таємничий світ космічних битв і пригод та перевтілень. Це так цікаво – кожен раз потрапляти в шкуру різних супер-істот. Граючи, ви відчуєте на собі, як це – мати найнеймовірніші супер-здібності.

.
Ігри з мультфільмів