Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Бетмен

Часто герої коміксів стають культовими персонажами, яких знають абсолютно все. Вони видаються справжніми зірками нарівні з реально існуючими людьми. Так сталося і з супер героєм Готем-сіті в іграх Бетмен. Про нього знято величезну кількість серіалів, фільмів і мультфільмів, а ігри Бетмен стали окремим жанром.

Бетмен – це Темний лицар, який сповнений відваги і славиться своєю безстрашністю. Спочатку персонаж з'явився в США на сторінках коміксів, однак на відміну від більшої частини суперменів, у нього немає надсили або якихось неймовірних надлюдських здібностей. Він бореться зі злом за допомогою звичайної людської сили, детективних здібностей і розуму, який допомагає йому придумати різні хитрі високотехнологічні пристрої. Такий арсенал якостей не дає злочинності навіть мізерного шансу на виживання!

Творцями гри Бетмен є письменник Білл Фінгер і художник Боб Кейн. Бетмен перший раз був зображений на сторінках дитячих книжок ще в минулому столітті, в далекому 1939 році. З того часу герой не здає своїх позицій в рейтингу найбільш улюблених і відомих усіма супер героїв.

Він став легендою не тільки у Америці – на своїй батьківщині, але й далеко за її межами. Візитною карткою всіх історій та ігор Бетмен вважається особливий похмурий стиль оповіді, що надає історій неповторний шарм.

.
Ігри з мультфільмів