Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри бійки

Бійка універсальна як спосіб визначити перевагу між суперниками, звільнитися від скопилася злості і навіть просто розвіятися. Справжній поєдинок передбачає фізичну і ментальну підготовку, в іншому випадку його наслідки будуть неприємними. До того ж, вуличні бійки засуджуються сучасним суспільством. Тому були створені комп'ютерні сутички, де на віртуальному рингу або в інших бойових локаціях відшліфовуються войовничі навички.

Ігри бійки онлайн для хлопчиків

Все ваше єство сповнене лють, а кулаки так і стискаються, намагаючись заїхати комусь в щелепу? Є відмінний спосіб виплеснути негатив, не нашкодивши оточуючим. Ігри Бійки – абсолютно безпечне розвага для хлопчиків, і не важливо, скільки їм років. Оптимальний вихід для сконцентрировавшейся агресії! Як і всамделишные сутички, файтинг формують волю, тренують рефлекси і пильність, загартовують характер воїна і зміцнюють прагнення до перемоги. Вийдіть на арену і доведіть, що з'явився новий тріумфатор!

Ігри Бійки моделюють справжній рукопашний бій, в якому бере участь мінімальну кількість персонажів. Перший файтинг під назвою Warrior презентували в 1979 році, а розробив його Тім Скеллі. Він йшов на аркадних автоматах, причому зображення героїв і рахунки в поєдинку було спроектовано над рингом, зображеному на корпусі пристрою. Сьогодні ж жанр налічує багато тисяч файтинга, хоча вони поступаються в популярності тим же симуляторам через небагатій графіки і убогою сюжетної лінії. Ігри бійки для хлопчиків геймери вважають класикою, випробувати яку – святий обов'язок кожного шанувальника. На нашому сайті зібрані флеш Бійки в кращих олдскульних традиціях.

Втім, у цього жанру є справжні фанати. Не варто думати, що до цієї категорії геймерів належать жорстокі люди з неадекватною поведінкою і проблемами із самовизначенням. Це всього лише стереотип, роздутий засобами масової інформації. Чому ж у файтинга так багато прихильників? Причини ховаються в психології, адже чим ще пояснюється така затребуваність при нехитрий сюжет і не дуже класною картинці.

Сім'янини
Як не дивно, але серед любителів ігор Бійок досить сумирних і спокійних сім'янинів. До речі, тихі вони як раз тому, що переносять стрес, який отримують на робочому місці, на віртуальну арену. Вони «гамселять» опонента, борються з ним, і чим більше гніву у них зібралося, тим більшого успіху вони досягнуть. Це може здатися дивним, адже мордобій – це той же стрес. Однак, ефект виходить зворотним. Таких фанів можна віднести до тих, кому для утихомиривания просто не дістає примітивних фізичних навантажень. Як правило, працюють вони інтелектуально, а значить, і моральні витрати величезні, а тіло не задіяно. Тому накопичується своєрідний енергетичний ком, який заважає відчувати себе комфортно і, як наслідок, позначається на сім'ї і міжособистісному спілкуванні.

Настає час, коли людина з головою йде в файтинг, і це далеко не найгірший варіант «зірватися». Здебільшого, ця група цінителів представлена чоловіками, схильними забуватися в азарті і ідентифікувати себе з персонажем. Воно і добре – весь негатив переключиться на намальованого ворога.

Завзяті шанувальники єдиноборств
Найчастіше в рукопашній баталії не просто махають руками, а наслідують певного виду єдиноборства. Деколи імітація бойового мистецтва стає настільки якісною, що додає Бійки елементи додаткового інтересу й залучення.

Агресори
Так, і такі є. Так склалося, що серед роду людського зустрічаються і ті, хто дійсно отримує задоволення від мордобоїв. В даному випадку ігри Бійки служать своєрідним буфером: агресор «мочить» неіснуючого ворога і не перенаправляє злобу в життя. Знову-таки, мається на увазі схильність до жорсткості, а не психологічний відхилення.

Адреналінові авантюристи
Тут піде мова про тих, кому бракує адреналіну в повсякденному існуванні. Ви коли-небудь стикалися з абсолютно незворушною і доброї публікою, яка ігри Бійки? А їх чимало, при цьому вони постійно вражають рідних своїм захопленням. Так відбувається тому, що вони втомлюються від щоденної атмосфери розміреності, врівноваженості та передбачуваності, і прагнуть отримати драйв, нехай і не реальний...

Прихильники консерватизму
Консерватори ні за що не проміняють стали традицією звички, які б новинки не пропонувала індустрія. Вперше познайомившись з файтингом, вони від душі полюбили його, і тепер інші категорії для них нецікаві.

Геймери-професіонали
Просто любителі гарного відпочинку. Чому ігри Бійки можна назвати відпочинком? Підстави прості: у них немає складних бродилок, перенасиченості квестами або божевільних спецефектів. Після трудового дня досить запустити програму і просто відволіктися. Погодьтеся, не хрестиком ж вишивати чоловікові...

Більш детальний розгляд виявить значно більше груп - кожен індивідуальний, але всіх цінителів поєдинків об'єднує пристрасть до чітко визначеним і простим місій.

.
Ігри з мультфільмів