Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Білка і Стрілка

Білка і Стрілка у віртуальному світі
Флешки цього розділу були засновані на сюжеті популярного серед дітей мультика Білка та Стрілка. Невгамовні собачки з величезним задоволенням взяли участь у пятнашках, мозаїках, розмальовки, літалки, головоломках, одевалка. Малюки вміють різноманітно проводити час, іноді, їх життєві правда заводять собачок в безглузді моменти, але при бажанні можна без особливих проблем вибратися, головне до справи кмітливість підключити. Готуйся здійснити прогулянку по лабіринту і відправитися в космос.

Зручно, що запускати можна прямо в браузері. Шанувальників космічних песиків попереду чекає ціла серія дивних пригод, вони неодмінно подарують кожному геймеру позитивні емоції. Мультяшні звірята відмінно виглядають в іграх, Білка та Стрілка відкриють свої таланти з нової сторони. Пригоди місячних хлопців – це відмінний варіант для дозвілля, про час, проведений в компанії вухатих ти жаліти не будеш.

Персонажі гри Білка і Стрілка

Сам мультсеріал на екранах з'явився в 2011 році, пустотлива сімейка полюбилася дівчатам і хлопцям, отримала популярність і успішно продовжила свій розвиток вже в компьютернах. Зараз ми на всяк випадок ще раз нагадаємо, з якими персонажами ти станеш бігати через пару хвилин.

Основних дійових осіб троє, це маленькі, але милі тямущі цуценятка. Вони діти відомих підкорювачів всесвіту, Білка і Казбек – це батьки хвостатих. Діна, Бублик і Рекс дуже хочуть полетіти до зірок так само, як їх мама з татом, до речі, у них є старший брат Пушок, але ще в самому початку фільму емігрував в Америку.

Діна – найменша з дружної команди, вона любить бігати будинку, на свіжому повітрі, досить життєрадісна дівчина. Їй подобається красиво виглядати, тому іноді Діна довго крутитися біля дзеркала. А також завжди захищає свою думку, так як терпіти не може, коли хтось лізе в її особисті справи.

Рекс – найрозумніший, при цьому сором'язливий, а також надійний, на нього завжди можна покластися у складній ситуації. Малюк часто читає, йому подобається пізнавати нову інформацію. Він багато цікавиться навколишнім світом і взагалі ніколи не бешкетує. Рекс хоче бути схожим на батька, тому зображує дорослого, відрізняється зразковою поведінкою. Зате, коли трапляється біда, завжди знайдеш з неї вихід, прийняти правильне рішення, проявити ініціативу.

Бублик – пряма протилежність свого брата Рекса, в іграх Білка і Стрілка в цьому швидко переконатися. Його буйний норов нерідко доводять пухнастого до безглуздих історія, з яких він лише дивом вдається викручуватися. Бублик обожнює авантюри, вічно втягує в них інших, однак у підсумку виходять класні бродилки.

Батьки з гри Білка і Стрілка - відомі особистості. Вона – циркова артистка, а також турботлива мати. Її чоловік – відважний, саме він займається підготовкою космонавтів до польотів.

.
Ігри з мультфільмів