Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Білосніжка

Як виглядає красуня, знають багато хто, навіть ті, хто не дивився мультик про неї, не бачив казку. Бліда, практично порцелянова шкіра, свідчить про її благородній королівське походження. Яскраві губи, червоні, як троянди, чорне густе волосся, переливаються під сонячними променями – це показники знатного роду. Що стосується сукні героїні гри Білосніжка, то Дісней його зробив біло-блакитним, з пишною спідницею і рукавчиками ліхтариками. Саме таким чином вона і багатьом запам'яталася.

Зла мачуха вигнала юну красуню, вірніше вона хотіла її вбити, але її підступний план не склався. Про це зла відьма тривалий час і не здогадувалася. Дівчинка не стала сумувати і лити сльози, так як сумувати їй не до лиця. До того ж руки у неї працьовиті та кмітливі. Може і плаття собі сама заштопати при необхідності, і вечерю приготувати, і вдома прибрати.

Їй допомагають всі пташки і звірі, які так і тягнуться до доброю і турботливою принцесі. На жаль мирний і безхмарний дозвілля скоро скінчився. Мачуха як то пронюхала, що її падчерка жива і вирішила довести розпочате до кінця. Поедаемая заздрістю і ненавистю вона отруїла стигле яблуко і почастувала ним ні про що не підозрює Білосніжку. Подальший розвиток подій всім відомо, а от про події з життя героїні розкажуть цікаві місії.

Продовження

незалежно від того, наскільки докладно і добре ти понишь історію цієї брюнетки з ніжним голоском, Білосніжка тебе неодмінно зацікавлять. Віртуальний світ дасть можливість поринути в казковий край, краще дізнатися романтичну особу, а також її лісових друзів та коханого. Насолоджуйтесь компанією і отримай порцію класних емоцій.

Ігри Білосніжка і сім гномів

Всі квести доступні з браузера, скачувати нічого не потрібно. Радіючи милої зображення на своєму моніторі. Подсоби персонажам з усіма труднощами і боротися з проблемами. Постійно відбуватимуться нові історії, сумувати не буде часу. Поспішай до Білосніжки, щоб нічого захоплюючого не пропустити.

Дівчата повинні прийти у захват від пригод з цією благородною дамою, до того ж вони різноманітні і зовсім не тужливі. Вибирай будь-яку флешку і занурюйся в її світ, приємне музичне супровід як раз налаштувати на потрібний лад. Часом доведеться поквапитися, щоб вчасно встигнути, проявити кмітливість, фантазію, винахідливість і вміння швидко реагувати. Дружба з Білосніжкою – це головоломки, одягалки, макіяж, тести і логічні задачки, а також пригоди і інші місії.

.
Ігри з мультфільмів