Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Більярд

Стати чемпіоном в більярді можна і у віртуальному світі, тому якщо в реальному житті у тебе немає можливості поганяти кулі, то ігри більярд дадуть шанс проявити себе в цьому спорті трохи іншим способом. Навіть якщо хочеш просто пограти для душі, поганяти кулі, добре розважитися, ігри більярд допоможуть це зробити. До того ж додаткова тренування ніколи зайвою не буває, адже потім можна з яскравим і ефектним успіхом здобути перемогу над серйозним супротивником.

Завдяки іграм більярд за улюбленим заняттям можна проводити хвилини і години, коли завгодно, хоч з ранку, хоч серед ночі, і для цього немає необхідності куди-то йти і платити гроші. З іграми більярд є можливість не тільки душею відпочити, але і перевірити себе як тактика і стратега, адже для перемоги необхідно придумувати і провертати хитрі прийомчики і схеми. Постарайся виграти у свого суперника, незалежно від того хто він – людина чи комп'ютер.

Вибирай, пул або снукер?
Мало яка гра може похвалитися такою кількістю різновидів, як більярд. Всі види об'єднані однією ідеєю, яка полягає в тому, що потрібно наносити києм удари по кулях та влаштовувати їх у лузи один за іншим. Практично в кожній країні ця розвага вносили свої нюанси і особливості, так і з'явилися різні назви більярду.

До речі, не завжди за нього можна зрозуміти, до якого «краю» відноситься той чи інший вид гри. Приміром, «американка» - це одна з різновидів російського більярду, а от дійсно американський більярд називається пул. Що стосується снукера, то це англійська варіація.

Крім вищезазначених класифікацій є ще й французький карамболь, а також Новус з Прибалтики, Кароліна з Фінляндії і не тільки. Та й взагалі, для того, щоб любити більярд і сповна ним насолоджуватися, зовсім не обов'язково знати всі назви його підвидів і тонкощі. Головне, вміти спритно закочувати кулі в лузи, здійснювати точні удари, прораховувати ходи супротивника.

Тонкощі більярду
Не виключено, що є такі люди, які вважають гру в більярд жалюгідною подобою спорту і чимось абсолютно марним. Нам є, що їм заперечити, адже вчені розробили серйозну наукову теорію на базі більярду.

Важко посперечатися з тим, що фізики і математики – досить дивні особистості, то вони намагаються прорахувати виграшні комбінації в казино, а вже на наступний день займаються виведенням супутників на навколоземну орбіту. Потім починають вивчати більярд, і в процесі приходять до того, що він якось пов'язаний з математичними системами.

Таке положення речей, при бажанні, можна досить легко пояснити. Просто почни спостерігати за собою під час гри в більярд, і тут неважливо професійно цим займаєшся чи ні. Адже перш ніж завдати остаточного удару, ти розглядаєш положення всіх куль на столі, примащиваешься з києм зручніше, вибираєш потрібну позицію, отмеряешь силу для удару і приблизно розраховуєш, як потім стануть розвиватися події й до чого це в результаті призведе. Так, спочатку можуть виникати помилки і невдачі, але все приходить з досвідом. І вже через кілька невдалих партій, ти станеш цілком пристойно грати. Треба навчитися вправно обчислювати кут і точку, куди прикладати потім силу і для цього не обов'язково бути супер комп'ютером.

Пограй в більярд, влаштуй струс для свого мозку і звивин, нехай не застоюються. Тренуватися і тренуватися можна скільки завгодно, займайся і тестує різні комбінації, а потім на ділі з противником їх реалізуй і дивуй всіх своїми здібностями. Удачі!

.
Ігри з мультфільмів